fbpx

Zanim zapoznasz się z menu uprzedzamy, że dania, które przygotowujemy są tak różnorodne i smaczne, że wybór tego, na które masz dziś ochotę może zająć chwilę!

Potrawy z kuchni Uzbekistanu, które znajdziesz w menu naszej restauracji to głownie propozycje z jagnięciną lub wołowiną. Są urozmaicone wieloma dodatkami, w tym warzywami, orientalnymi przyprawami oraz ryżem lub makaronem własnej roboty.

Kuchnia uzbecka Wrocław

Na mniejszy apetyt polecamy tradycyjne przystawki, zupy lub sałatki, stworzone z najczęściej wykorzystywanych w tym azjatyckim kraju składników. Jednymi z ciekawszych propozycji w naszym menu są manty oraz chinkali, czyli tradycyjne pierożki z ciekawym nadzieniem. Nasi Goście z pewnością docenią bogaty wybór dań głównych, które łączą w sobie doskonale doprawione mięso, warzywa oraz dodatki.

Nie tylko składniki mają wpływ na smak potraw, ale również sposób ich przygotowania. Dlatego polecamy dania z pieca lub grilla, np. kubdari, chaczapuri czy samsę. Są bowiem soczyste w środku i chrupiące z zewnątrz, a ponadto zachwycają głębią i niepowtarzalnym aromatem.

Spróbuj!